ГоловнаРеєстраціяВхід ТОВ "АГРОПРОМ-М" Четвер, 25.04.2024, 16:31:09
  Каталог статей Вітаю Вас Гість | RSS

 
 
Головна » Статті » Різні статті

Паровозна енергетика

Сучасна теплова електростанція відрізняється від паровоза тим, що не може рухатись. Принцип перетворення теплоти в механічну роботу і в електрику такий самий, як і в паровоза. Цей принцип залишається незмінним уже майже 150 років, з часу запуску першої електростанції у Нью-Йорку. Причина такого застою полягає в тому, що фізична наука дає неправильне тлумачення фізичної сутності теплоти. У всіх підручниках для середньої і вищої школи написано, що теплота — це рух молекул. А на практиці ми бачимо зовсім інше. Вдень Сонце гріє Землю електромагнітними хвилями світлового та інфрачервоного діапазонів. Вночі Земля майже всю цю теплоту випромінює в космос інфрачервоними хвилями. Коли горить якесь паливо, то частина енергії випромінюється хвилями видимого спектра, а решта — інфрачервоними.


Ми їх не бачимо, але відчуваємо своїми тепловими рецепторами. Оці хвилі насправді і є теплота. Кінетична ж теорія теплоти виникла тоді, коли електромагнітні хвилі ще не були відкриті. У наш час від цієї теорії уже давно пора відмовитись, тому що вона стримує розвиток енергетики.

Якби електроніка уже опанувала новий діапазон електромагнітних хвиль, то проблеми енергетики були б розв’язані назавжди. Можна було б перетворювати ці хвилі в постійний струм і живити будь-яку апаратуру. Зате його уже давно опанувала природа — вся жива й нежива природа буквально купається у тих теплових хвилях, які посилає на Землю Сонце.

Існують хімічні елементи, які здатні в певних умовах перетворювати високочастотну енергію теплових хвиль у енергію постійного електричного поля. До таких елементів відносяться лужні метали. Наприклад, мембрана клітини рослини покрита зверху іонами калію. Ці іони, діючи колективно, можуть відібрати електрони у будь-якої речовини й відновитись. Відновлений калій бурхливо реагує з водою і виділяє водень. Весь водень, з якого рослина будує своє тіло, добувається шляхом розкладу води калієм. Тому недостаток калію у грунті обмежує ріст рослин.

Цю просту й ефективну технологію розкладу води калієм можна запозичити в рослин для виробництва «зеленої» електроенергії прямим способом. Це і зроблено у моєму електрохімічному перетворювачі теплоти в електроенергію (ЕХП).

А неправильне тлумачення фізичної суті теплоти шкодить не тільки тепловим електростанціям. Наприклад, коли на кухні горить газова горілка з відкритим полум’ям, то генеруються електромагнітні теплові й світлові хвилі, а не рух молекул. Ці хвилі розлітаються по всій кухні, де вони зовсім не потрібні й навіть шкідливі для людей. Коли винахідники зробили горілку із закритим полум’ям, то виявилося, що газу потрібно на 40% менше.

Офіційна наука повинна зробити повідомлення про те, що молекулярно-кінетична теорія теплоти помилкова, а теплота — це електромагнітні хвилі тера- і петагерцового діапазону (1012 — 1015 Герц). Канадійський фізик Герхард Герцберг довів це ще в 1949 році й отримав за це Нобелівську премію. Але міжнародна наукова мафія не признала це відкриття. Якщо таке повідомлення офіційна наука не зробить, то енергетика ще надовго залишиться паровозною.

Я натомість пропоную проект перетворювача енергії хімічної реакції в електрику, який сам для себе виробляє паливо. Він може працювати без зарядки й заміни десятки років. Не боїться коротких замикань і після їх знаття відновлює свої параметри через кілька хвилин. І утилізувати ЕХП не треба, оскільки його деталі не руйнуються, а реагенти не витрачаються.

Але якщо вчасно не розпочати виробництво й не запатентувати всі можливі варіанти промислових зразків, то ЕХП спіткає доля винайдених в Україні компакт-дисків... Влада декларує інноваційний прорив, але нічого не робить, щоб він відбувся. Отримання патентів в Україні, наприклад, переродилось у бізнес. Експертиза заявки коштує 200 гривень. Не кожний винахідник може оплатити таку суму. Останні мої три заявки зняті з розгляду, тому що я не знайшов зайвих 600 гривень. В Україні відсутнє інформаційно-правове обслуговування винахідників, як у США, де є Асоціація винахідників, яка і забезпечила прогрес у всіх областях техніки. Українська енергетична наука не конкурентноздатна, тому що вона бореться з інноваційними проектами шляхом заборон і замовчувань.

Джерело: http://www.day.kiev.ua/271994/
Категорія: Різні статті | Додав: Inquisitor (31.10.2012) | Автор: Газета "ДЕНЬ" 28.03.09р. W
Переглядів: 839 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Категорії розділу
Статті по теплотехніці [19]
Різні статті [9]

Пошук

Календар
Праздники Украины Праздники сегодня
Курсы наличного обмена на сегодня Сервис расчета стройматериалов

Статистика
Flag Counter Законодательные и нормативные акты Украины Ваш IP адрес NewPort-доска объявлений, новостей и рекламы Интернет каталог веб-сайтов Винницы
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
WOweb.ru - Scripts - JavaScript - Дни существования сайта

 

ТОВ "Агропром-М" © 1995-2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz